Forever MLP-100

Krátka projekčná vzdialenosť

• Na hokej či Playstation pre deti super vec
    • Po viac ako týždni maximálna spokojnosť
    • Trocha hlučný
    • Musí byt uplna tma inak nieje dobre vidieť na 3m uhlopriečke pri cca 1m je to lepšie

Za tu cenu super vec

• , zakúpené v 0promile.sk

• Aj by som ho ohodnotil, ale tovar mi došiel nefunkčný a zjavne použíty!!!! Takže niekedy na budúce
  • , zakúpené v 1nakup.sk

Ocenenie

Produkt roku 2020 - Top v kategórii
Produkt roku 2019 - Top v kategórii
Produkt roku 2018 - Top v kategórii

S LED projektorom MLP-100 s vysokým rozlíšením (1920 x 1080 px, Full HD) zažijete skutočné domáce kino u Vás doma v obývačke. Pomocov pripojenia wifi sa dostanete k svojím obľúbeným aplikáciám ako Youtube bez prídavného zariadenia. Formát obrazu je 16:9, čo zabezpečuje širokouhlý obraz.

Vďaka portu HDMI pripojte svoj moderný notebook na projektor MLP-100 a odprezentujte sa vo veľkom štýle. Svietivosť 1200 lm umožňuje využitie aj menej zatemnených priestoroch.(oproti iným LED projektorom).

MLP-100  je vykonný projektor. Zariadenie má procesor MStar Quard Core ARMv7,grafickou kartou Mali-450 MP, 1 GB ram pamäťou, 4 GB vnútornou pamäťou na ktorej je predinštalovaný Android 4.4.4 Smart Tv , čo v podstate robí z projektora SMART zariadenie.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• zlá kvalita obrazu
    • hlučný ventilátor (vrčí jak traktor)
    • obraz po 4 mesiacoch užívania čierny jak uheľ

tento projektor som si zakúpil 2 krát, najprv mi vydržal jeden rok po čase stmavol obraz keď som ho rozobral sklíčko vnútri bolo spálené (zrejme slabý ventilátor) potom som ho kúpil druhý krát, kedy som si myslel že vydrží aspoň rok za tú cenu.. sklamalo ma to pretože vydržal asi 4 mesiace kedy následne po tejto dobe bol obraz úplne čierny spálený a vrčalo to ako keby štartuje traktor.

• Na hokej či Playstation pre deti super vec
    • Po viac ako týždni maximálna spokojnosť
    • Trocha hlučný

Za tu cenu super vec

• , zakúpené v 0promile.sk

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2019, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v 1nakup.sk

• Kvalita/cena
    • - cena
    • - vlastny system
    • - staci len wifi a mozte pozerat
    • - vlastne repraciky
    • - zla viditelnost pri dennom svetle
    • - treba dat projektor co najkolmejsie na platno, ziadna lichobeznikova korekcia

v prvom rade si treba uvedomit ze ide o projektor za 100e, tak clovek nemoze ocakavat zazraky, ale daaky(vacsi) kompromis za tu cenu
    vyhoda je ze vam staci iba wifi a mozte pozerat, projektor ma vlastny system, aj daaku pamat, prehliadac, repraciky.
    osobne ho aj tak vzdy napojim na pc, je to rychlejsie a jednoduchsie
    co sa tyka zvuku, aj ked ma repraciky vlastne, je lepsie aj tak nahradit niecim lepsim, projektor je maly tak necakajte zazraky od nich, ale v pripade nudze alebo na zaciatok urcite potesia na druhu stranu(ja to riesim kvalitnejsim prenosnym reprakom-bezdratovo pripojenym na pc, ale projektor ma aj vlastny vstup na zvuk cez klasicky jack)
    ak si chcete uzit obraz co najviac, odporucam pozerat bud v noci alebo dobre zatemnenej miestnosti, projektor nema az taku svietivost aby ste si video pozreli za svetla(len biedny obraz, nevhodny ani na prezentacie podla mna, minimalne treba šero aby to bolo k niecomu)
    nevyhodou je aj to, ze nieje lichobeznikova korekcia k dispozicii a je teda dolezite v ramci kvalitnejsieho obrazu dat projektor co najviac kolmo na platno, takze treba dobre premysliet kde budete pozerat a aky velky obraz budete mat
    mala nevyhoda je ze troska hlucnejsi ventilator ma tento projektor, ale nieje to nic strasne a po chvilke si zvyknete a nebudete vnimat

ak ste nenarocny uzivatel ako ja, co to pouziva v spalni ako nahradu letneho kina a premieta na skrinu ked je uz vonka tma a mate to dobre premyslene ako to rozlozite, budete spokojny a bude to prijemne spestrenie ked budete pozerat na obraz s 3 metrovou uhloprieckou

ak cakate zazraky, musite niekolko-nasobne zvacsit vas rozpocet a hladat v cenovej kategorii 600€

• Ma zo spodu skrutku na stativ/stojan. Ja som pouzil stojan na cinely a premietacka je tak presne kolmo na stenu-ziadne rozmazane rohy alebo pretiahnute rohy
    • Jednoduhe prepojenie s domacim kinom cez HDMI, obraz aj zvuk
    • Ked je uplne ticho tak je pocut chladiaci vetrak
  • TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2018, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Mavexshop.eu

super projektor perfektny obraz za tu cenu super odporucam vsetkym

• Cena, android, spotreba.
    • Jas, podanie farieb.
    • (ne)Ovládanie optiky

Na premietanie v tme v celku stačí. Zvláda aj fullHD.