Epson EH-TW650

• Opticky zoom
    • Kompaktnosť
    • Vydrz lampy
    • Slabšia čierna
    • Hlučný auto iris (ide vypnúť)
    • Male možnosti v menu (chyba panel adjustment zo starsich projektorov)

Projektor som kupoval na dva rát. Raz v alze, kedy mi dosiel pokazeny kus (robil vertikalne zelene ciary cez cely obraz) Druhy som kupil v Mf-elektro a taktiez dosiel s vadou (aberacia zelenej farby na ostrych hranach a krajoch obrazu). Asi som nemal stastie kazdopadne Epson si velmi nedava zalezat na robusnosti projektoru a odolnosti. Domnievam sa ze bol poskodeny pocas presunu (krabica bola narazena). Po vyreklamovani dufam bude vsetko ok. Stale si ale myslim ze je to jeden z najlepsich projektorov ake ide dnes kupit za taku cenu, ak chcete mat doma velku projekcnu plochu a kvalitny HD obraz. Vrelo doporucujem. Ja nabuduce pojdem urcire do niecoho drahsieho a rozhodne DLP.

• kvalitný obraz
    • wifi
    • iProjection funguje
    • trochu hlučnejší
    • nie úplne nový model
  • , zakúpené v myEPSON

• dobra cena
    • Pristroj okrem toho ze premieta nedokaze nic, ma sice wifi aj usb, ale z USB nevie premietat filmy a nema ani ziadne smart aplikacie ako youtube a pod

Technológia projekcie
Životnosť lampy v ECO prevádzke
7 500 hodin
Lichobežníková korekcia
vertikálna a horizontálna

projektor • kontrastný obraz so živými farbami • svetelný výstup 3 100 ANSI lúmenov • rozlíšenie Full HD 1920×1200 px • kontrastný pomer 15 000:1 • pomer strán obrazu 16:9 • 2× HDMI • 2× VGA • USB • Miracast • Wi-Fi • vstavaný reproduktor • max. hlučnosť 37 dB • diaľkové ovládanie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Pomer cena kvalita
    • Ohromná projekčná plocha z ideálnej vzdialenosti
    • Horizontalne a vertikalne skreslenie obrazu
    • Opticky zoom
    • Kompaktnosť
    • Vydrz lampy
    • Slabšia čierna
    • Hlučný auto iris (ide vypnúť)
    • Male možnosti v menu (chyba panel adjustment zo starsich projektorov)

• kvalitný obraz
    • wifi
    • iProjection funguje
    • trochu hlučnejší
    • nie úplne nový model
  • , zakúpené v myEPSON

• dobra cena

• Dobrý obraz, wifi a rýchlosť pripojenia určite odporúčam
  • , zakúpené v Epson Shop

• je lahke ho prenasat, aj ked nepatri ku kompaknym projektorom
    • vstavana wi-fi
    • android podporuje aj zrkadlenie displeja telefonu
    • vykon
    • iOS nepodporuje zrkadlenie displeja telefonu

• ma široke možnosti využitia