Najnovšie recenzie zo sekcie Projektory

Vankyo Leisure 430

Vankyo Leisure 430

Pridané: 24. októbra 2022

• Kvalita a veľkosť obrazu
  • Všetko potrebné príslušenstvo je súčasťou balenia, vrátane tašky.
  • Dostatočná kvalita zvuku na bežné pozeranie.
  • HDMI aj VGA
  • Diaľkové ovládanie
  • Dosť hlučný, hoci zvuk premietaného to dostatočne prebíja.
  • Napájací kábel ide zasunúť či vysunúť príliš ťažko. Mám zlý pocit, že tam zlomím konektor. Kábel preto nikdy neodpájam, no tým pádom nemôžem používať originál tašku.
  • Kryt šošovky zle drží a rád odpadáva.
  • Napájací kábel je dosť krátky, musím používať predlžovák.
  • Obraz je všade dobre ostrý len pri kolmom premietaní. Ak treba obraz doladiť vertikálne, aby bol na premietacej ploche pravidelný obdĺžnik, časť obrazu bude viac či menej rozmazaná.

Pre mňa jednoznačne lepšia alternatíva než telka s veľkou uhlopriečkou, hlavne s ohľadom na cenu a možnosťou prenášať projektor, kam sa mi zapáči, čo by s telkou tak ľahko nešlo:))) Obraz príjemne prekvapil ostrosťou (tá samozrejme závisí aj od kvality premietaného video súboru) a veľkosťou (toto bežne dostupné telky za bežné ceny nedajú), a takisto tým, že možno pohodlne pozerať aj pri neúplnom zatemnení miestnosti. Dnes by som asi uprednostnil Wi-Fi model, aby som projektor mohol dať niekam ďalej a menej rušil jeho pomerne hlučný chod. Celkovo hodnotím projektor pozitívne a jeho nedostatky dávam na vrub cenovej kategórii výrobku, čiže dá sa s tým v pohode žiť.

Overený zákazník PGS.sk Peter Deak

Pridané: 20. októbra 2022

Zakúpený v PGS.sk

Pravdu povediac, od tohto projektora, som ocakaval viac.Jeho svietivost nie je ani zdaleka taka uzasna, ako tvrdi reklama a preto musi byt miestnost, v ktorej sa premieta, dobre zatemnena.Zvuk hodnotim, ako podpriemerny, pretoze znie plechovo, Harman/Kardon, tu svoju pracu poriadne odflakol.To, ze projektor najde platno a automaticky nan zarovna obraz, su len reklamne blaboly, treba ho nastavit manualne.Netreba sa nechat osalit tym, ze projektor ma Handroid TV 10, pretoze v porovnani s Handroidom v mobile, je velmi obmedzeny a v PlayStore, je len obrovska kopa nepouzitelnych, zbytocnych aplikacii, ktore nikto, nikdy nevyuzije a projektor nema certifikaciu, na Netflix, co je velke minus.Da sa sice naistalovat, aj spustit, ale pod svojim uctom na Netflixe, si nic nepozriete.Projektor je v domacich podmienkach velmi tazke nakalibrovat a absolutne nechapem, preco to nerobia v tovarni, pocas vyroby, pretoze pokial projektor nestoji v dokonalej rovine, proste ho dobre nenakalibrujete a potom, je po kazdom zapnuti obraz upravovat manualne.Co sa obrazu tyka, nie je zly, avsak, od 4k obrazu v televizore, ma dost daleko.Prave pozeram film na HBO MAX a projektor mam nastaveny, na 150 palcovu uhlopriecku, k comu je potrebna vzdialenost projektora od platna, nieco vyse styroch metrov a pri tak velkej uhlopriecke, uz obraz straca na kvalite, ale je to stale o nieco lepsie, ako FullHD.
Ak by som to mal zhrnut, XGIMI HORIZIN PRO, za tie peniaze nestoji.

Epson EH-TW750

Overmax Multipic 5.1

Overený zákazník Extreme Digital zRt pepe9391

Pridané: 14. septembra 2022

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• Za tie peniaze výborny obraz aj nie pri úplnej tme
  • Trochu hlučný

Overený zákazník Fitparadise.sk Overený zákazník

Pridané: 4. septembra 2022

Zakúpený v Fitparadise.sk

• android = kopa aplikácií
  • funguje s domácim serverom
  • ostrý obraz
  • automatické zaostrovanie
  • ak nie je tma v miestnosti ostrosť obrazu sa prudko znižuje
  • občas v reproduktoroch počuť puknutie

Chcel som projektor na domáce kino, ktoré by malo android a mohlo prehrávať filmy z domáceho servera. Zatiaľ to tak funguje a úplná spokojnosť. Projektor nabieha pomerne rýchlo - odhadom 45s. Reproduktory majú pekný zvuk, avšak niekdy v nich čosi pukne, ale nie je to nič strašné. Pri prvom spustení sa skoro hodinu sťahovali a inštalovali aktualizácie. Nemám skúsenosť s iným projektorom, ale zatiaľ pomer cena, kvalita a spotreba je podľa mňa OK.

BenQ TH585

Overený zákazník Extreme Computers jackop

Pridané: 8. augusta 2022

Zakúpený v Extreme Computers

• skvele projekcne parametre
  • skvela viditelnost obrazu aj pocas dna v nezatienenej miestnosti
  • pomer cena:vykon
  • jeden z mala projektorov v tejto cenovej skupine so zabudovanou wi-fi
  • tichy chod
  • dialkovy ovladac
  • minimalisticky biely dizajn
  • repraciky nic moc, ale lepsie ako nic
  • chyba ponuka Netflix, HBO aplikacii (ine LG telky a projektory ich ponukaju)
  • nema zoom
  • vzdy po zapnuti sa automaticky ukaze schema podla ktorej si mame vybrat z akeho zdroja chceme pozerat film/hrat hru, namiesto toho aby to ponuklo rovno uvodnu stranku samotneho operacneho systemu so vstavanymi aplikaciami

Na LG PF610P sme presli z Philips NeoPix Prime2, a nelutujeme ziadneho eura. Prime 2 bol okej, ale nie je FullHD, ma extremne nizku svietivost, biedny kontrast, ale ako prvy projektor to bola v poriadku volba. LG PF610P vsak za 3-nasobok ceny dava ovela lepsie parametre, ktore je citit hned prvy prvom zapnuti.
Skvela svietovost aj cez den v nezatienenej miestnosti, velkost obrazu, kontrast a laser premietacia funkcia su za tu cenu fantasticke. Na domace nanarocne pozeranie to bohate staci, na hranie videohier taktiez. Samozrejme je Full HD.
Nevyhody urcite su absentujuce Netflix HBO aplikacie, co je trosku trapne, kedze na inych produktoch od LG su dostupne. Obraz sa zial neda zoomovat, takze ak chcete vacsi alebo mensi obraz, jedina moznost je priblizit alebo vzdialit projektor od premietacej plochy.
Hlucnost projektoru vobec nie je hrozna ako niektore recenzie pisu, ked clovek nie je akusticky citlivy tak si to pri filme/hre ani nevsimne.
Ovladac a wifi su velke plus, kedze som ich v cenovej kategorii 500-800eur mal velky problem najst.

Forever MLP-110

Forever MLP-110

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 2. augusta 2022

Zakúpený v planeo.sk

• pripojenie k wifi, lahka instalacia
  • nižšia svietivosť

EPSON EB-X51

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2022

Zakúpený v MALL.SK

chýba mi podrobnejší návod na obsluhu

Xiaomi Mi Smart Projector 2

Xiaomi Mi Smart Projector 2

Pridané: 12. júla 2022

Zakúpený v Alza.sk

Produkt len odporucam. Prenosny,vsetko mate kde kolvek zo sebou.

Overený zákazník Alza.sk Michal

Pridané: 10. júla 2022

Zakúpený v Alza.sk

• Perfektny zvuk, ako v kine
  • Rychle zapojenie
  • Prenosny co je velkou vyhodou
  • Ochranne puzdro v cene
  • Nic

Projektor som zvazoval dlhsiu dobu a nakoniec kupil a velmi dobre spravil. Je vynikajuci na premietanie detom vonku pri grilovani, netreba ziadne platno, priamo na omietku domu alebo si ho zoberete na chatu. Maximalne som prekvapeny zo zvuku co som ani vo sne necakal, priestorovy zvuk je proste uzasny, pri Marvel filmoch je to neskutocny zvuk, ako v kine. Trosku mi sice blbne auto nastavovanie obrazu musim to rucne vycentrovat ale to urcite doladime. Za mna aj tak 10 z 10.

Philips NeoPix Ultra 2

Philips NeoPix Ultra 2

Overený zákazník Alza.sk Lu123

Pridané: 7. júla 2022

• Neostre zobrazenie

Hracka za par drobnych ako docasna nahrada za TV. Zial, optika je zodpovedajuca cene, takze na vacsie vzdialenosti (= vacsi obraz) nie je vhodny, nastava rozostrenie obrazu, ktore je pri filmoch znesitelne, ale pri prezentaciach je to uz dost rusive.

Overený zákazník Samsung.sk Pet56er

Pridané: 20. júna 2022

Zakúpený v Samsung.sk

Perfektná hračka na letné večeri. Jednoduché pripojenie a spúšťanie na 2 úkony (vložiť do zástrčky a pustiť tlačidlo). Premieta to aj na drevenú stenu ale po pridaní bieleho plátna je to ze super. Samozrejme to chce tmu - menšia svietivosť ale s tou vlastnosťou som to kupoval.

Apeman LC350

Apeman LC350

Overený zákazník Alza.sk Ivan

Pridané: 31. mája 2022

Zakúpený v Alza.sk

Za málo peňazí slušný projektor.

Overený zákazník MUZIKER.sk Overený zákazník

Pridané: 29. apríla 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Super a kvalitný a hlavne tichý projektor
Samsung The Premiere SP-LSP7T

Samsung The Premiere SP-LSP7T